BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Özlem Tekin, 1 Mart’ta Choppers Point İstanbul’da

ist_moto_fest

Özlem Tekin, canlı performansı ile  İstMotoFest kapsamında 1 Mart Cumartesi gecesi Yeşilköy’de Choppers Point İstanbul‘da sahne alıyor. Saat 18:00’da başlayacak muhteşem parti DJ Nikki ve Pega müzik grubunun performansının ardından  Özlem Tekin’in muhteşem müzik şöleni ile gece 01:00 kadar devam edecek.

1990 yıllarda Türk rock müziğinde öncü olan “Aşk herşeyi affeder mi?” ile ilk büyük çıkışını yapan sanatçı Özlem Tekin “Duvaksız gelin”, “Yar bana varmadı” gibi unutulmaz hitleri ile rock müziğinde her zamanda zirvede kaldı. Özlem Tekin Choppers Point Istanbul’da, son albümü “Kargalar” ile birlikte yeni ve eski albümlerinden oluşan hit şarkıları ile tüm motorseverler ve rock tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Yeşilköy’de Dünya Ticaret Merkezi karşısında bulunani metro istasyonuna 5 dakikalık mesafede WOW Istanbul Hotels & Convention Center’ın işletmesinde yer alan  Choppers Point Istanbul, şık ve farklı atmosferi, leziz yemekleri, keyifli müzikleri ile farklı olmak, yeni lezzetler keşfetmek ve dostlarla eğlenmek isteyenlerin yeni adresi.

Açılış
DJ Nikki: 18:00
Pega: 19:00
DJ Nikki:21:00
Özlem Tekin: 22:00
DJ Nikki:00:00
Kapanış:01:00

http://www.istmotofest.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir