BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İSTANBUL 28 EYLÜL’DE KOŞACAK : GURMERUN

GURMERUN 2014

Demak GurmeRUN

Demak Gıda tarafından düzenlenen GurmeRUN yarışında, Nişantaşı sokaklarında geçecek zorlu 6.1 km sonrasında sporcular kendileri için hazırlanan ikram alanlarında unutulmaz lezzetleri deneyimleme fırsatına sahip olacaklar.

Şehrin en hareketli sokakları, Demak GurmeRUN ile muhteşem bir koşu parkuruna dönüşecek ve her yıl tekrarlanması planlanan organizasyon ile koşucular & sporseverler Nişantaşı sokaklarının sadece kendilerine ait olmasının keyfini yaşayacak…

Amacımız

Öncelikli amacımız, Türkiye’de hızla artan bir popülariteye sahip olan koşu sporunu Demak Gıda liderliğinde Nişantaşı sokaklarına taşırken, farklı ve bir o kadar da ilgi çekici bir konsept ile bir İLKİ gerçekleştirmektir. Ve, beraberinde İstanbul’un en gözde sokaklarında Şişli Belediyesi’nin de destekleri ile benzersiz bir koşu düzenleyerek Aktif Yaşam olgusuna destek çıkmaktır.

Yarış hakkında

400 sporcu kontenjanına sahip Demak GurmeRUN yarışında sitemiz üzerinden online kayıt sistemi ile kayıtlar alınmaktadır.

Nişantaşı Cumhuriyet Parkı’nda 28 Eylül sabahı kurulacak olan yarışmacı kiti dağıtım standlarından sporcularımız kendileri için hazırlanan Demak GurmeRUN katılım paketlerini alabileceklerdir.

Ayrıca, alanda yer alacak olan Demak Gıda markalarının ikramları ve Co-Sponsor marka standları ile yarışmacıların ve misafirlerin keyifli bir gün geçirebilmeleri amaçlanmaktadır.

Demak GurmeRUN koşusuna katılan her sporcuya bu deneyimi unutulmaz kılmak adına özel hazırlanan döküm hatıra madalya verilecektir.

Yarışta dereceye giren sporculara Genel Klasmanda ve Yaş Kategorilerinde toplamda 40 ödül verilecektir. Ödül töreni, Nişantaşı Cumhuriyet Parkı’nda saat 11:30’da başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir