BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

FANATİK OYUNU KIRDI GEÇİRDİ

Fanatik Oyunu

Bizde gelenektir baba-oğul aynı takımı tutar özellikle söz konusu futbolsa. Aksi türlüsü pek mümkün değildir. Peki bunun aksi olur da baba – oğul birbirlerine ezeli rakip olarak kabul edilen iki ayrı takımın fanatik taraftarları olursa üstüne bu durum üçüncü nesil olan toruna da sirayet ederse ne olur? 'Kan çıkar' dediğinizi duyar gibiyim. Bu sefer kan çıkmıyor zira bu oyundaki baba nam-ı diğer dede rahmetli olmuştur çoktan. Ama bıraktığı izler çok derin ve sarsıcıdır. 

Tanju fanatik bir Fenerbahçe taraftarıdır. Hayattaki en büyük hayali de oğlu Atlas'ı kendi gibi fanatik bir Fenerbahçeli yapmaktır. Ancak buna henüz fırsat bulamamışken babasının ölümü ile sarsılır. Şimdi Atlas'a dedesinin öldüğünü ve ölümün ne demek olduğunu açıklamak zorundadır. Büyük bir üzüntü ile oğluna durumu anlatmaya çalışırken hayatının şokuyla karşılaşır. Çünkü fanatik Galatasaraylı olan dede canı gibi sevdiği torunu Atlas'ı da ölmeden hemen önce Galatasaraylı yapmayı başarmıştır. Artık bu durum bir ölüm kalım savaşına dönmüştür..

Uzun zamandır ekranlar önünde olan ve dahil olduğu her bir proje ile yeteneğini daha da gözler önüne seren Salih Bademci, başarılı ve güzel oyuncu Neslihan Arslan ile usta sanatçı Nurhan Özenen'in paylaştığı oyunda yüksek tempolu bir komedi. Oyuna giriş tarzı sebebiyle başlangıçta seyircinin ne ile karşılaşacağını anlamakta zorlandığı oyun sonrasında hızlı bir şekilde temposunu buluyor. Yerinde yapılan espriler, sahnede karşılaşılan aksiliklere karşı oyuncuların profesyoneIliği ile oyun zevkli bir seyir sunuyor. Esprilerin zamanlamalarının  seyircinin reaksiyonuna göre ayarlanması ise tam bir profesyonellik göstergesi. Bu sayede espri kaçırma derdine düşmeden gönlünüzce gülebiliyorsunuz.

Fanatik, gerçekten eğlenceli ve kaliteli bir vakit geçirmek isteyen herkesin izlemekten asla pişman olmayacağı bir oyun. Özellikle futbolla ilgilenmeyen takipçilerimiz için belirtmek isterim ki oyunun ismi sizleri yanıltmasın zira fanatiklik oyunun içerisinde yalnızca bir çeşni. Bunun haricinde ise profesyonel oyunculuk ile bolca komedi var bu oyunda. Bizler oldukça keyifli vakit geçirdik sizlerin geçireceğinden de eminiz. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.. Oyun programı ve temsil tarihleri  hakkında detaylı bilgi almak isterseniz @epizotgörselsanatlar sosyal medya hesabını takip edebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir