BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

DÜNYANIN EN ARIZA İŞİ : ERKEK OLMAK ! BU FİLM İŞTE ONLARI ANLATIYOR !

a  aks.gif.gif

HERKES BU ”ERKEKLER”İ BEKLİYOR !

Sezonun merakla beklenen komedi-dram filmi Erkekler, 20 Aralık’tan itibaren beyazperdede sinema izleyicisiyle buluşuyor. Sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran ”Fetih 1453” filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni projesi Erkekler’de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ile kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor.

DÜNYANIN EN ARIZA İŞİ : ERKEK OLMAK

Erkekler aşık olur, koca olur, baba olur ve sonra bir çuval inciri berbat ederler, denen filmde ‘Yaratılıştan mı böyleler, sonradan mı böyle oluyorlar! Erkeklerin tedavisi mümkün mü? Sorusunun cevabı 20 Aralık’tan itibaren ‘Erkekler’ filminde veriliyor.

a  aks

ERKEKLERİN YORUMU YAKINDA KÜLTÜR İSTANBUL’DA

Kültür İstanbul filmin özel gala gösteriminde yönetmen Fatih Aksoy oyuncular Fikret Kuşkan ve Asuman Dabak ile özel röportaj gerçekleştirecek.Ayrıca filmin kritiğini yayınlayacağız.
Film boyunca bol kahkaha vaat edilen filmde yönetmen Faruk Aksoy, erkeklerin dünyasına içerden bir bakış sergiliyor. Kadınların, erkeklerin, evlilerin, bekârların, gençlerin ve orta yaşlıların erkeklere bakış açısını sorgulayacağı filmi Yılmaz Okumuş, Hilal Çelenk ve Faruk Aksoy birlikte yazdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir