BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Zift

zift

Türkçe parçaların yanı sıra yabancı şarkıları da başarılı biçimde yorumlayan Zift, 24 Şubat akşamı Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde sizlerle buluşuyor.

2010 yılında ilk albümleri “Yanlış Şeyler”i piyasaya süren Zift, özellikle “Ah Bir Ateş Ver” isimli Ege türküsü ile dikkatleri çekti. 2011 yılında en sevilen parçalarının akustik versiyonlarını “Parçalar Bu Rüzgar” adlı maxi single’da topladı ve yine Pluton Music ve EMI işbirliğiyle sevenleriyle buluşturdu.

Performanslarında kendi şarkıları dışında Pearl Jam, Kings Of Leon, Muse, U2, Bon Jovi, Foo Fighters gibi grupların parçalarına da yer veren Zift, düzenli olarak Hayal Kahvesi Beyoğlu’ndaki aylık programlarına devam etmekle birlikte İstanbul’da Ghetto, Bronx Pi Sahne, Mayotte, Monc, Shaft, İstanbul Live, Clinic Live, Ankara’da If Performance Hall, İzmir’de Bios Bar, Adana’da Forget Bar sahnelerinde konserler verdi. 2011’de İTÜ Fest’te Şebnem Ferah’ın, Koç Spring Fest’te ise maNga’nın ön grubu olarak yer aldı.

Grubun ikinci videosu olan “Parçalar Bu Rüzgar” ise Dream TV başta olmak üzere müzik kanallarında yayınlanıyor.

– Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır.
– Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

Tarihler:24 Şubat 2014 Pazartesi 
24 Mart 2014 Pazartesi 
24 Şubat ve 24 Mart Saat:22:30
Adres:Hayal Kahvesi-Büyük Parmak Kapı Sok. Afrika Han, No:19 BeyoğluİstanbulMail:info@hayalkahvesibeyoglu.comFaks:0212 292 78 37
Ücret:1. Kategori – 23.50 TL
Nereden Alınır:Biletix Çağrı Merkezi: 0216 556 98 00 Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com ve Mekan gişe

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir