BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ZEYTİNLİ ROCK FEST GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ KADRO İLE SAHNEDE !!!

ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ 2015 SAHNE PROGRAMI AÇIKLANDI !!!

BUGÜNE KADAR BİR FESTİVALDE BİRARAYA GELMİŞ EN İYİ YERLİ KADROYU İZLEMEK VE BU MÜZİK ZİYAFETİNE ORTAK OLMAK İÇİN GEÇ OLMADAN BİLETLERİNİZİ ALIN !!!
  
Ülkemizin en köklü açık hava festivallerinden biri olan Zeytinli Rock Festivali, 4 yıl aradan sonra geçtiğimiz sene, Umut Kuzey koordinatörlüğünde ve Edremit Belediyesi desteğiyle yeniden yapılmış, 3 gün boyunca 22 farklı sanatçı ve grubu aynı festivalde buluşturarak, binlerce katılımcıya harika bir eğlence sunmuştu.

  
Deniz, kum, güneş ve rock müzik sloganı ile tam da müziğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde gerçekleşen Zeytinli Rock Festivali, yoluna ara vermeden devam ediyor. Bu yıl 19 Ağustos Çarşamba akşamı, kampçılar için düzenlenecek özel bir parti ile açılışı gerçekleşecek olan festivalde eğlence 4 güne uzuyor. 19 Ağustos gecesi özel parti ile açılışı gerçekleşecek olan festivalde eğlence 4 güne uzuyor. 19 Ağustos gecesi özel partiyle başlayıp 23 Ağustos gecesi final yapacak olan festivalde, bu sene ‘Alternatif Sahne’ de yeralacak.

  
20-23 Ağustos 2015 tarihleri arasında Zeytinli Dalyan Sahili’nde gerçekleşecek olan Zeytinli Rock Festivali’nde sahne alacak isimler açıklandı. 

  
Son program:

19 Ağustos Çarşamba

Açılış Partisi: İstanbul Arabesque Project
20 Ağustos Perşembe

Teoman

Feridun Düzağaç

Pinhani

Aylin Aslım

Luxus

Gece

Atlas
21 Ağustos Cuma

Duman

Bulutsuzluk Özlemi

Ceylan Ertem

Umut Kuzey

Niyazi Koyuncu

Tnk

Nükleer başlıklı kız
22 Ağustos Cumartesi

Şebnem Ferah

Redd

Demir Demirkan

İskender Paydaş

Melis Danişmend

Sattas

Suzi’nin Turtası
23 Ağustos Pazar

Pentagram

Hayko Cepkin

Pilli bebek

Kurtalan Ekspres

Blacktooth

Nemrud

Fallen
Bilet fiyatları:

Günlük: 40 TL

Kombine: 80 TL

Kamp / Kombine – 100 TL

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/103687441/ISTANBUL/tr
KEŞİF SAHNESİ:

23 Ağustos gecesi final yapacak olan festivalin bu sene alternatif sahnesi de var:
Keşif Sahnesi.

 Müzik piyasasına güçlü bir şekilde merhaba diyen Yüzyüzeyken Konuşuruz, Nilipek, Eskiz, Son Feci Bisiklet, Adamlar, Burcu Tatlıses, Kes, Gizem Berk gibi birçok ismi ağırlayacak olan ‘Keşif Sahnesi’ ayrıca 4 bölgede yapılan elemelerin sonucunda sahne almaya hak kazanan amatör grupları da ağırlayacak.

  
Katılımcılarına bol bol müzik, eğlence ve unutamayacakları bir rock tatili vaadeden ZEYTİNLİ ROCK FESTİVALİ, dopdolu festival programı ile bu yaza da damgasını vuracak.

  
  

    

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir