BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

TEDxİstanbul

tedxistanbul-yeniden-kesfet-2015_8757746-6220_1920x1080

TED lisansıyla TEDxISTANBUL, 21 Kasım'da Volkswagen Arena'da!

19 Mayıs 2015'te, 2.054 kişilik rekor katılımla gerçekleşen TEDxIstanbul, dünyadan ve Türkiye'den önemli isimleri "Connecting The Dots/Noktaları Birleştirmek" teması etrafında 21 Kasım'da tekrar Volkswagen Arena'da bir araya gelmeye çağırıyor!

Açıklanan Konuşmacılar – Moderatör: Aslı Şafak, Gazeteci / TV Programı Sunucusu ve Yapımcısı – Capital Turkish Connections (CTC), Bağımsız Düşünce Üretim ve Uygulama Kuruluşu – Cem Topçuoğlu, Kolektif Yaratıcılık Başkanı – Ece Temelkuran, Yazar – Emin Çapa, Gazeteci – Emre Soyer, Davranış Bilimci – Ezel Akay, Film Anlatıcısı – Judith Liberman, Masal Anlatıcısı – Karsu, Caz Sanatçısı – Mehmet Aksel, Mutfak Sanatları Akademisi Kurucu – Şahin Tulga, Mentoro Danışmanlık Platformu Kurucu

Kesinleşen yeni konuşmacılar çok yakında açıklanacaktır.

"Technology", "Entertainment" ve "Design" sözcüklerinin baş harflerinden oluşan TED, "Paylaşmaya Değer Fikirler" sloganıyla yola çıkan ve kar amacı gütmeyen bir küresel konferanslar serisidir. 1984 yılından günümüze uzanan konferanslar serisinin asıl amacı, farklı alanlardaki ileri derecede bilgi sahibi kişilerin konuşmalarıyla bilgi alışverişine zemin oluşturmaktır.

Dünya çapında şimdiye kadar 4 milyarın üzerinde izlenme rakamına ulaşan TED konferanslarının lisansıyla İstanbul'da gerçekleşen TEDxIstanbul'a 21 Kasım'da 4 bin üzerinde katılım beklenmektedir. TEDxIstanbul'da bugüne kadar Emin Çapa, Sevil Atasoy, Saffet Emre Tonguç, Metin Hara, Kaan Kayabalı, Nil Karaibrahimgil, Talat Kırış, Markus Lehto, Ersin Karabulut, Sertab Erener, Tim Leberecht ve Dave Troy gibi isimler konuşmacı olarak yer aldı.

21 Kasım 2015 09:00 Volkswagen Arena, İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir