BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ŞİMDİ 90’LAR ZAMANI !!!

Eda-Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş'ın bir araya geldiği ‘Şimdi 90'lar', Türkiye turnelerinin startını vererek Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahne aldı.

 

Eda – Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Jale, Ümit Sayın, Sibel Alaş'tan oluşan 'Şimdi 90'lar', Caddebostan Kültür Merkezi'nde sahne aldı. Türkiye turnelerinin startını da bu konserle veren ekip, sevenleri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Sanatçılar, gece boyunca 'Alladı Pulladı', 'Bende Hüküm Sür', 'Parolayı Söyle' ve 'Kara Sevda' gibi 90'ların hit şarkılarını izleyenlerle hep bir ağızdan söyledi.

   İki bölüm ve 15 dakika ara şeklinde performans sergileyen sanatçılar ilk perdede bireysel performanslarını sergilerken ikinci perdede  hep birlikte sahne aldılar. 90'lar müziğinin unutulmaz şarkılarını hep bir ağızdan söylerken unutulmaz anlar yaşattılar. 

   Metin Özülkü sahnede hem moderatörlüğünü yaptığı hem de arada şarkılara eşlik ederken gitar çaldığı performansıyla sahne hakimiyetinin ne kadar üst düzeyde olduğunu bir kez daha kanıtladı ve her performansı ayakta alkışlandı. 

   Sahneye hayat arkadaşı olan Eda Özülkü'yü davet etmeden önce şarkı aralarında  yaptığı sohbetlerde de aile hayatından bahsederek izleyenlere sadece şarkı dinletmeyerek küçük küçük stund up gösterisi de sundu. Kendi söylediği parçalardan önce yazdığı şarkıların ne şartlarda yazıldığı hakkında bilgiler vererek hikaye tadında sunumlar yaptı. 

   kısacası sahne alan her sanatçı, doksanlarda imza attıkları şarkılarla, o şahane günleri geri getirdi. CD’lerle, internetle, cep telefonuyla, mp3’lerle ve bugün artık kanıksadığımız bir çok yenilikle ilk kez tanıştığımız o günlere, o günlerin şarkılarıyla Metin Özülkü Orkestrası eşliğinde muhteşem bir konser verdiler. 

 


 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir