BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

SEKTÖRÜN EN KAPSAMLI ORGANİZASYONU İSTANBUL’ DA 6. KEZ BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR. YA SİZ HAZIR MISINIZ ?

HORECA (Hotel, Restaurant, Cafe) sektörünün dünyadaki en büyük ve en prestijli buluşması olarak nitelendirilen, üstün kalite algısı ve sıcak atmosferi ile fark yaratan Sirha’nın Türkiye yolculuğu 2013 yılında başladı. Sirha’nın uluslararası ağına bağlı olan Sirha İstanbul, Türkiye’nin zenginliklerini dünya mutfakları ile buluştururken, dünya mutfaklarındaki yenilikleri de Türkiye’de sergiliyor.

2018 yılında 6. kez düzenlenecek olan Sirha Istanbul, sektör profesyonellerini her yıl daha da güçlenerek bir araya getirmeye devam edecek.

Organizasyonun bir ayağıda Fransa’nın Lyon şehrinde her iki yılda bir düzenleniyor. İlk olarak 1983 yılında düzenlenen Sirha Lyon her yıl yaklaşık 25.000 şef ve 20.000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırlıyor. 132.000 metrekare alana yayılan fuarın katılımcı ve marka sayısı ise 3.000’i aşıyor.

30 yılı aşkın süredir düzenlenen Sirha Lyon; 1987 yılında Paul Bocuse tarafından başlatılan ve kendi adını taşıyan Bocuse d’Or’un da içinde olduğu, Coupe du Monde de la Pâtisserie ve Omnivore gibi sayısız önemli yarışma ve kültürel aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır.

Son olarak 2017’nin Ocak ayında gerçekleşen Sirha Lyon bütün beklentilerin üzerine çıkarak rekor bir katılım ile yeni iş ortaklıları yarattı.

750’den fazla yeni ürün ve servisin sunulduğu Sirha Lyon, 26 – 30 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleşecek buluşmada 9.000 metrekarelik ek alan ile daha da güçlenmeyi hedefliyor.

 

Tarih: 29 Kasım – 1 Aralık 2018

Yer: İstanbul Kongre Merkezi (ICC), Harbiye

http://www.sirha-istanbul.com/katilimcilar/katilimci-listesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir