BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ŞEHRİN KALBİNDE FERAH ”İNGİLİZ BAHÇESİ ” ! DUKE AÇILDI !

İKİ BÜYÜLÜ ŞEHRİ BULUŞTURAN “DUKE İSTANBUL” SEZONA İDDİALI BİR GİRİŞ YAPTI !!

 

DUKE İstanbul poyrazlı serin bir akşamda ; yoğun katılımın olduğu bir açılışla ”merhaba” dedi.

a bakla       

Konuklar sarı halı ile karşılandı

Ana Restoran, Private Room ve İngiliz Bahçesi’nde ağırlanan konuklar her alanda farklı performanslar izleyerek,ünlü Fransız şef Mickael Weiss’in hazırladığı menüden seçkin örnekler tattılar.

a bakla.gif 

İngiliz bahçesinde mandalina ağacı

a biz

Zeytin Trump Towers’ın terasında bütün bereketiyle dikilmişti

Dünyaca ünlü “ilahirüzgar” DJ Lady Kamikaze rüzgarı esti!

Açılış programı Black Cotton Kurucusu dünyaca ünlü DJ ve organizatör olan DJ Lady Kamikaze ile start aldı.  Vintage müzikle harmanladığı eklektik mixleri ile kendi tarzını oluşturan Kamikaze, dinleyenlere müzikal dans deneyimleri yaşattı. Dünyanın en geniş müzik arşivlerinden birine sahip olan DJ Kamikaze, Londra gece yaşamında sergilediği çok özel partiler ve organizasyonlardan sonra bu kez İstanbulluları coşturdu. Japonca “ilahirüzgar” anlamına gelen Kazmikaze isimli sanatçı da yine ilk kez DUKE İstanbul’da sahne aldı.

Kadın müzisyenlerden oluşan High on Hills grubu, DUKE İSTANBUL’DA nefesleri kesti!

Londra’nın ünlü gruplarından, birbirinden seksi ve yetenekli kadın müzisyenlerden oluşan High on Hills grubu, Dj, saksofonist, viyolonist, perküsyonist, vokalistlerden oluşan kadrosu ve müthiş performansı ile izleyenlerin nefesini kesti. Londra eğlence hayatında, ultra yetenekli olarak tanımlanan grubun İstanbul’daki ilk performansı DUKE İstanbul misafirleri için oldu.Ve bizde sizin için bir video çektik

a borani

Duke’nin bahçesinden İstanbul silüeti

Londra’dan gelen, İngiliz komedyen ve drag kraliçesi Jonny Woo’nun şovu büyük ilgi gördü!

Açılışa, İngiltere’den gelen dünyaca ünlü, kült performans sanatçısı, İngiliz komedyen ve drag kraliçesi Jonny Woo’nun müthiş şovu damga vurdu. Yaygın kitlelere alternatif drag ve kabareyi tanıtmış Jonny Woo, kışkırtıcı, beklenmedik ve süprizlerle dolu özel şovuyla Londra gecelerini İstanbul’a taşıdı. Gece Miss Kelly, Laser Violinist ve Türkiye’den DJ Doğuş Çabakçor’un performanslarıyla geç saatlere kadar sürdü.

 a manda.jpg

Jonny Woo gösteriden önce konuklar arasında gezindi ; biz de bu fotoğrafı çektik

DUKE İstanbul, iş dünyasının kalbinin attığı çok merkezi lokasyonda, yaz günleri ve gecelerinin yeni buluşma adresi olarak sektöre iddialı bir giriş yaptı.

GECEDEN YAPTIĞIMIZ ÇEKİMLER : High on Hills grubu

DUKE AÇILIŞINDA MÜTHİŞ KEMAN DİNLETİSİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir