BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Samsung S7 Raflardaki Yerini Alıyor

En hızlı 4.5 G deneyimi yaşatacak olan Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge raflardaki yerini alıyor, Su geçirmez yapısı ve harici hafıza desteği sayesinde kullanıcılarına çok daha güçlü bir performansın yanı sıra Türkiye nin en hızlı 4.5G deneyimini yaşatacak olan Galaxy'ler görkemli lansmanla Sabancı Müzesinde tanıtıldı.

 

Galaxy deneyimini en üst düzeye çıkaran en yeni ürünleri Samsung Galaxy S7 ve S7 edge, Türkiye'de tüketicisiyle buluşuyor. Günümüzün tüketici yaşam biçimine göre yaratılan ve sadeleştirilen tasarımı, geliştirilmiş kamerası , modern hale getirilmiş yazılım işlevleriyle dikkat çeken modelleri. Türkiye'de en hızlı 4.5 G bağlantı özelliği sunan cihaz olarak da fark yaratıyor. Her iki telefonda 1 Nisan'dan itibaren Türkiye'deki tüketicilerin hayatına girecek olan ve operatörler tarafından sunulacak 4.5 G  deneyiminden  hızlı şekilde faydalanmalarını sağlayacak Kategori 9 bağlantı teknolojisi bulunuyor.

 

Galaxy S7 ve S7 edge  üzerinde düşük ışıkta dahi daha aydınlık ve net kareler sağlayan, bir akıllı telefonda ilk kez yer alan Çift Piksel F1.7 diyafram açıklığına sahip kamera bulunuyor. Daha geniş diyafram açıklığı ile aydınlık lens sunan devrimsel çift piksel teknolojisiyle dikkat çeken her iki ürünün kamerası da daha büyük pikseller sayesinde , düşük ışık koşullarında bile çok daha hızlı perde sürati ve çok daha isabetli ve hızlı otomatik odaklanma özelliğiyle öne çıkıyor. Yeni kamera modu motion panorama, geleneksel panoramik fotoğraflara hareket katarak kullanıcalar sürükleyici bir görsel deneyim sunuyor.

 

3 boyutlu cam ve metalden üretilen 5.1 inç Galaxy S7 ve 5.5 inç Galaxy S7 edge , zarif tasarımını dayanıklı ve ergonomik kavisli yapısıyla buluşturuyor. Sadeleştirilmiş Sürekli Açık Ekran -always on display- özelliği ekranın sürekli aktif olmasına imkan veren her iki cihaz da, kullanıcıların herhangi bir çağrıyı ya da önemli bir bildirimi kaçırma endişesini ortadan kaldırıyor.

 

Ayrıca her iki telefon da tasarımından herhangi bir ödün vermeden IP 68 sertifikası ile su ve toza dayanıklı olarak kullanıcılara sunuluyor. Gelebilecek fiziksel zararlara karşı olduğu gibi, cihazın üst düzey veri ve bilgi güvenliğini sağlayan mobil platformu Samsung KNOX sayesinde, bireyse ve kurumsal düzeyde eşsiz bir korumayla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Hem kablolu hem de kablosuz hızlı şarj teknolojisi sunan Galaşy S7 Ve S7 edge ek olarak kullanıcıların 200GB a kadar fazladan depolama alanına salip olabilecekleri mikroSD kart yerleştirmelerine izin veriyor.Güçlü işlemcisi ve büyük pil kapasitesiyle çok daha uzun süreli oyun deneyimi sunarak, dahili soğutma sistemiyle cihazın fazla ısınmasının önüne geçiyor. Vulkan API, yüksek performans gerektiren yoğun grafikli oyunların düşük pil tüketimiyle oynanmasına imkan veriyor.

 

Galaxy S7 siyah gümüş ve altın platinyum renkleriyle 2.799 TL , Galaxy S7 edge ise siyah, altın ve gümüş titanyum renkleriyle 3.299 TL liralık tavsiye edilen tüketici fiyatlarıyla raflardaki yerini 18 Mart tarihinde alıyor.

 

20160309_182256 (3)

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir