BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Salon’un yeni yıl sürprizleri devam ediyor

juveniles-1-romain-joly
Daha önce açıklanan sekiz konserin ardından Salon’un yeni yıl programına altı yeni etkinlik daha eklendi. Etkinlik biletlerinin Lale Kart üyeleri için ön satışı 26 Aralık Perşembe günü Lale Kart İletişim Merkezi (216 556 98 56) ile Biletix internet sitesi üzerinden ve ana gişe İKSV’den gerçekleştiriliyor. Genel satış, 27 Aralık Cuma gününden itibaren Biletix ve İKSV’de.
Yeni yılda tiyatrolu pazartesiler 6, 13, 20 ve 27 Ocak‘ta insanın farklı “hallerini” mutluluk ve trajedi ekseninde irdeleyen ÖĞÜT oyunuyla devam ediyor. Usta müzisyenlerden oluşan Anadolu oda müziği grubu RUBATO 10 Ocak‘ta, Fransız synth-pop ikilisi JUVENILES 11 Ocak‘ta, perdesiz gitarın mucidi ve en büyük icracısı ERKAN OĞUR ise 24 Ocak‘ta Salon’un konuğu oluyor. Kısa film gösterimleri, film müziklerinden oluşan canlı performanslar ve ödüllü yarışmalardan oluşan FİL’M HAFIZASI SUNAR: TEENAGE BLUES etkinliği 31 Ocak‘ta gerçekleşirken, İngiliz indie-folk grubu STORNOWAY de 7 Şubat‘ta Salon’da hayranlarıyla buluşuyor.
Siz de hemen Lale üyesi olabilir, biletlerinizi %25’e varan indirimlerle ön satış döneminde satın alabilirsiniz. Üye olmak için: Lale Kart İletişim Merkezi (216) 556 98 56 veya lalekart.org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir