BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

‘SAHNE’DE YILDIZ YAĞMURU

Hergün birbirinden değerli sanatçıları ağırlayan ve sevenleri ile buluşturan KadıköySahne etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Kadıköy Çarşı merkezinde bulunan ve merdivenlerle inilen KadıköySahne'nin kapısından içeri adımınızı attığınız andan itibaren dış dünyadan tamamen soyutlanarak kendinizi müziğin ritmine bırakıyorsunuz. Çeşitli tarzdan birçok sanatçıya ev sahipliği yaparken aynı zamanda çizgisini de korumakta oldukça başarılı olan mekanın yıllardan bu yana gelen imza imajı artık her kesimden bilinmekte. 

  

Her ay etkinlik takvimleri güncellenen mekanın 31 Ocak'tan itibaren Şubat ayı konser takvimi de bizleri oldukça heyecanlandırmakta. 31 Ocak'ta Eda Baba'ya kapılarını açan mekan, 7 Şubat'ta Birsen Tezer'i, 8 Şubat'ta İlkay Akkaya ve 14 Şubat Sevgililer Gününde Hüsnü Arkan'ı sevenleri ile buluşturarak unutulmaz geceler yaşatacak. Yine mekanın Mart ve Nisan ayı takvimlerini de aşağıda siz değerli takipçilerimizin bilgisine sunuyoruz.

 

 

Sizler de sevdiğiniz sanatçıları yakından ve samimi bir ortamda dinlemek, müzik ile kendinizden geçmek isterseniz KadıköySahne'nin konser takvimine www.kadikoysahne.com adresinden ya da kadikoysahne adlı instagram hesabından ulaşabilirsiniz.

 

Biletler KadıköySahne'den ve biletix'ten alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir