BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Rock’n Roll tarihinin en iyi kadın şarkıcılarından Debbie Harry İstanbul’a geliyor

blondie konseri istanbul
Garanti Bankası ana sponsorluğunda Blondie, Türkiye’de ilk defa 6 Eylül’de Black Box Istanbul’da sahne alıyor.

New wave, punk-rock, reggae, pop ve disco’nun birleşimiyle modern New York sound’unun öncü gruplarından olan Blondie, Rock’n Roll tarihinin en iyi ve en seksi kadın şarkıcılarından Debbie Harry önderliğinde, Türkiye’nin en iyi akustiğine sahip sahnesinde İstanbullu hayranlarıyla buluşacak. Bugüne kadar “One Way or Another”, “Atomic”, “Heart of Glass”, “Call Me” gibi sayısız hite imza atan Blondie’nin hafızalardan kolay kolay silinmeyecek performansını kaçırmayın!

İstanbul’un yeni canlı müzik mekanı Black Box Istanbul, Pozitif Live organizasyonu ile yine bir efsaneyi ağırlamaya hazırlanıyor. ABD’li rock efsanesi Blondie, 6 Eylül’de Black Box Istanbul sahnesinde olacak. Bu sene müzikal kariyerlerindeki 40. yılını kutlayan grup, Haziran 2014’ün son haftasında Glastonbury Festivali’nde sahne önüne en büyük kalabalıklardan birini topladı. Aynı sinerjiyi Black Box Istanbul sahnesine de taşıyacaklar!

70’li yılların sonundan bugüne kadar yayımladıkları toplam 10 albümde punk rock’tan new wave’e pop’tan disco ve reggae’ye kadar farklı tarzları aynı potada eriten Blondie, 2006 yılında Rock and Roll Hall of Fame’e kabul edilme şerefine erişti.

06 Eylül 2014 18:30

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir