BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

O’LEARYS : BURASI SİZİN İKİNCİ OTURMA ODANIZ!

]Processed with VSCO with a6 preset

     İsveçli spor restoran zinciri O’Learys geçtiğimiz hafta cuma Özdilek AVM’de ikinci lokasyonunun açılışını yaptı. İlki Ataşehir’de 2015 Mart’ta açılan O’Learys Türkiye’de görmeye alışık olmadığımız özel konseptiyle şehrin restoran/bar kültürüne yeni soluk katan bir restoran. 

  ABD ve Kanada’nın bu tip mekanlarında gördüğümüz tavuk kanat(chicken wings) günleri, burgerlı menüleri, duvarlarında takım forma, fotoğraf, bayrakları burda da bulmak mümkün. Konsept takım ise Boston Celtics, kurucu Jonas’ın Avrupa’da spor bar açma fikrinin doğduğu yer olan Boston’ın takımı. Mekanın Amerika’dakilerden eksiği yok fazlası var. 600 kişi kapasiteli mekan adeta bir spor, yeme içme ve eğlence kompleksi.

Processed with VSCO with a6 preset

  Spor, lezzet ve eğlencenin adresi diyebileceğimiz restoranda 50 adet ekran var. Oturduğunuz her yerden bir ekran görebiliyorsunuz. Futbol, basketbol, voleybol, tenis gibi takip ettiğiniz tüm spor dallarının maçlarını izleyebilirsiniz. Sarmadı mı? İzlemek değil biraz aktif olup oynamak mı istiyorsunuz? Mekanda aynı zamanda oynayabileceğiniz bilardo masaları, ayak bilardosu, masa tenisi ve mini golf sahası var. Üstelik bunların yanında yemekleri de oldukça lezettli ve kaliteli. Sizin için ikramların hepsini ve daha fazlasını tattık ve geçer not veriyoruz. Kurucu Jonas Reinholdsson’ın ve İsveç başkonsolosunun katılımıyla gerçekleşen açılışı ise DJ performansı ve açık büfe ikramlarıyla oldukça renkliydi.

  Burası doğum günü kutlamaları, arkadaş buluşmaları ve maç keyfi veya çoluk çocuk gelip uzun uzun oturmak için süper bir yer. Sloganı da BURASI SİZİN İKİNCİ OTURMA ODANIZ. Oldukça yerinde bir slogan.

gamze-duygu-yasar

 Son olarak restoran 10.00’dan gece 1.00’e kadar açık.

GAMZE DUYGU'DAN YENİ ŞEHİR KEŞİFLERİ KÜLTÜR İSTANBUL'DA !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir