BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Müzik Doğa ve Lezzet Buluşması

 

Müzik, doğa ve lezzet üçlüsünü bir araya getiren Picnic & Gathering etkinlik serisi bu sezonun son etkinliği ile Ekim ayını harika bir programla karşılıyor ve sonbahara merhaba diyor!

Yemyeşil doğasıyla şehrin tam kalbinde keyif dolu anlar sunan Hilton Istanbul Bosphorus Gün Bahçesi’nde 3 Ekim 2021 Pazar günü gerçekleşecek etkinlikte şehir parkı kültürünü deneyimlemeye hazır olun! 

Food court alanında sokak lezzetleri, farklı noktalarda imza kokteyllerin yanı sıra lokal müzik sahnemizin önde gelen sanatçıların performansları da sizleri bekliyor olacak. 

Her etkinlikte farklı bir müzik programı sunan Picnic & Gathering serisinin beşinci buluşmasında performans sergileyecek isimler ile dans etmeye hazır olun: Santi & Tuğçe, Yakuza, Blotto ve Jamie S! Her buluşma sonrası birbirinden özel ve unutulmaz hatıralar biriktiren misafirlerimiz, Hilton Istanbul Bosphorus mutfağından özenle hazırlanarak çıkan leziz sokak lezzetlerini ve farklı kokteylleri tadacak ve müzik ve dans dolu bir gün geçirecek. 

Şehrin kalabalığından uzak unutulmaz bir Pazar günü için tüm ihtiyacın olanlar Picnic & Gathering’te! Kapasitemizin sınırlı sayıda olduğunu hatırlatıp yerinizi şimdiden ayırtmanı öneririz. Biletler satışta! Şehrin tam kalbinde keyifli bir Pazar gününde

    Kültür İstanbul değerli Takipçileri  Picnic &Catering'de  görüşmek  üzere ….     

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir