BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

MÜZİĞİN YENİDEN KEŞFİ ŞUBATTA BOSTANCI’DA

DEV İSİMLER BOSTANCI’DA 

İstanbul’un en önemli konser salonlarından biri olan Bostancı Gösteri Merkezi, Atlantis Yapım organizasyonuyla güçlü isimlere ev sahipliği yapmaya başladı. Ocak ayının yıldızı Şebnem Ferah'tan sonra, 21 Şubat'ta Yeni Türkü şarkılarını senfoni orkestrası eşliğinde seslendirecek. 23 Şubat'ta Nil Karaibrahimgil, 28 Şubat'ta Pinhani müzikseverlerle buluşacak.

İstanbul’da Anadolu yakasının gözde konser mekanlarından Bostancı Gösteri Merkezi bugüne dek sayısız sanatçıya ve unutulmaz performanslara ev sahipliği yaptı. Atlantis Yapım 2020 yılında Türkiye’nin tanıdığı birbirinden güçlü isimleri, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleri ile biraraya getirecek.

21 Şubat’ta Yeni Türkü şarkılarını senfoni orkestrası eşliğinde seslendirecek. 23 Şubat’ta Nil Karaibrahimgil, 28 Şubat’ta Pinhani müzikseverlerle buluşacak.  

İŞTE 2020’NİN EFSANE KONSERLERİ

ŞEBNEM FERAH (11 Ocak)
Söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk rock müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah'ın hayranlarıyla Bostancı Gösteri Merkezi'nde buluşacak.

YENİ TÜRKÜ SENFONİK (21 Şubat)
40. sanat yılını kutlayan Yeni Türkü senfoni orkestrası eşliğinde unutulmaz şarkılarını seslendirecek. Derya Köroğlu’nun solisti olduğu, Erkin Hadımoğlu, Furkan Bilgi, Serdar Barçın, Sezer Alemdar ve Bahadır Tanrıvermiş’den oluşan Yeni Türkü’ye o gece özel konukları da eşlik edecek. Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki bu konser kaçmaz.

NİL KARAİBRAHİMGİL (23 Şubat)

Müzik dünyasının en renkli, en farklı, en ilham verici karakteri Nil Karaibrahimgil; sevenleri ile BGM’de buluşuyor. Nil’in bu konseri de her zaman olduğu gibi yine birçok sürprize sahne olacak, orada olanlar olmayanlara günlerce o geceyi anlatacak!

 

PİNHANİ (28 Şubat)

2004 yılında kurulan Pinhani farklı tarzı ve melodik yapısıyla diğer müzik gruplardan sıyrılıyor. 'İnandığın Masallar', ‘Başka Şeyler’, ‘Canlı Yayın’ adlı albümleri bulunan Pinhani 28 Şubat akşamı BGM’de sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Konserlerin biletlerine www.biletix.com veya biletix satış noktalarından ulaşılabilir.

Tüm organizasyonun yapımcılığını gerçekleştiren Atlantis Yapım'ı atlantisyapim adlı instagram hesabından (https://www.instagram.com/atlantisyapim/?hl=tr) ve atlantisyapim.com internet adresinden tüm etkinlikleri gücel olarak takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir