BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

MODA VE MÜZİK İSTANBUL’DA

 

    Türkiye’nin ilk dress-code’lu festivali olma özelliğine sahip İstanbul Moda ve Müzik Festivali, bu yıl “The New Black” temasıyla şehrin merkezindeki KüçükÇiftlik Park'ta hem modanın yenilikçi tarafına hem de müziğin farklı tarzlarına dokunacak.

     Multiworks tarafından geçtiğimiz yıl “vintage” temasıyla düzenlenen İstanbul Moda ve Müzik Festivali, bu yıl 24 Ağustos’ta modanın en moda haline odaklanacak. “The New Black” temasını benimseyen festival, katılımcılarını modanın güncel dünyasıyla karşılayacak. Festivalde, Mabel Matiz, Gaye Su Akyol, Adamlar, Hey! Douglas(live), Ekin Beril ile İstanbul’un tanınmış Dj’lerinin rüzgarı eserken, The New Black mottosuyla modanın yeni trendlerini, moda tasarımcılarının yeni çalışmalarını ve markaların yeni koleksiyonlarını keşfe çıkacağız.

     Biz de Kültür İstanbul ekibi olarak festivalde yerimizi alıp bu eşsiz eğlencenin tadını sonuna kadar çıkaracağız. Siz de  festivale katılmak ve moda ile kaliteli müziğin tadını çıkarmak istiyorsanız http://www.modavemuzikfestivali.com/ adresini ziyaret edebilir, etkinlik içeriğine modavemuzikfestivali instagram hesabından ulaşabilirsiniz. 

     Moda ve müzik İstanbul'da peki siz neredesiniz?

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir