BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

MODA SAHNESİ’NDE YILLANMIŞ KOMEDİ !!!


Mükemmel evlilik gerçekten var mıdır? Eşlerin şüpheli hareketleri mi aldatılmaya işarettir yoksa aksine kusursuz eş mi aldatır? Sevgi nasıl gösterilir? Anlayışlı her bir davranış sevgi göstergesi midir?

   Bu soruların cevabını arayan Josef, eşi Maria'ya bir oyun oynar hem de en yakın arkadaşı Angel'ın yardımıyla. Peki işin sonu ne olacaktır? Bu oyunda kim suçlu kim masum kim aşık? Tüm bu soruların cevabını ararken sizler de bu 3 çılgına eşlik etmek, eşlik ederken de gülmekten gözyaşlarına boğulmak isterseniz muhakkak gitmeniz gereken tek bir oyun var demektir; BÜTÜN ÇILGINLAR SEVER BENİ! 

 

   Mert Fırat, Öznur Serçeler, Çağlar Yalçınkaya müthiş bir performansla seyirci karşısında.. 80 dakikalık bu tek perde oyunda gerçek manada gözünüzden yaş geliyor. Akıcı tarzı ve usta oyunculuklarla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu oyunu kaçırmayın deriz..

   Tek perde 80 dakika süren bu muhteşem komedinin 8. sezonunda Nisan ayı temsillerine sizde yerinizi ayırtmak isterseniz biletler gişede ve mobilette . . .

 

Yazan: Stefan Tsanev
Çeviren: Hüseyin Mevsim
Yöneten: Kemal Aydoğan
Sahne Tasarımı: Bengi Günay
Işık Tasarımı: İrfan Varlı
Afiş Tasarımı: Bengi Günay
Yönetmen Asistanı: Yağmur Mısırlıoğlu 

Oynayanlar
Yosif: Mert Fırat
Maria: Öznur Serçeler
Angel: Çağlar Yalçınkaya

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir