BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

LEVENT YÜKSEL %100 AKUSTİK SAHNESİNDE!

LEVENT YÜKSEL %100 AKUSTİK SAHNESİNDE!

LEVENT YÜKSEL %100 AKUSTİK SAHNESİNDE!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın, İstanbullu müzikseverleri “iyi ve sakin müzik”le mest ettiği %100 Akustik konserleri kapsamında sahne Levent Yüksel’in! Türkçe popun efsane seslerinden Levent Yüksel, müzikseverlerin dinlemeyi de söylemeyi de çok sevdiği şarkılarını 9 Nisan Cumartesi akşamı KüçükÇiftlik Park’ta seslendirecek. Baharı karşılayan bu konserin kapıları saat 19.00'da açılıyor! 

KüçükÇiftlik Park, bir yandan açık hava etkinlikleriyle baharı karşılamaya hazırlanırken aynı zamanda kapalı mekân konseptinde, her türden müzikseverlere hitap eden programıyla misafirlerini müzikle buluşturmaya devam ediyor. İstanbullular, KüçükÇiftlik Park’ın %100 Akustik serisiyle en sevilen yerli müzisyenlerin şarkılarını bu kez de akustik versiyonlarıyla dinliyorlar.

9 Nisan 2022 Cumartesi akşamı gerçekleşecek konserde pop müziğin en sevilen seslerinden Levent Yüksel, geçmişten bugüne en sevilen şarkılarından oluşan repertuarıyla dinleyicileri bir kez daha kendine hayran bırakacak. Başarılı müzisyen Ya Sonra, Ayrılmam, Kadınım, Medcezir, Tuana, Karaağaç, Bi’ Daha, Zalim gibi klasiklerin yanı sıra büyük beğeni toplayan arabesk albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’dan seçtiği şarkıları da hayranlarıyla bir ağızdan söyleyecek.

1993 yılında çıkardığı ilk albümü Med Cezir’le Türkçe pop tarihinde sarsılmaz bir yer edinen Levent Yüksel, 1997 yılında çıkardığı Bi’ Daha teklisiyle o yılın en çok satan şarkıcısı oldu. 2004 yılında çıkardığı Uslanmadım albümüyle gönüllerde bir kez daha taht kuran başarılı sanatçı, kadın sanatçıların seslendirdiği eski şarkıları yorumladığı Kadın Şarkıları albümünü 2006’da, çocukluğundan bu yana dinlediği arabesk şarkıları aslına sadık kalarak yorumladığı albümü Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ise 2017’de yayımladı. Toplam 9 stüdyo albümüyle müzik dünyasına damgasını vuran Levent Yüksel, yıllar içinde çizgisini hiç bozmadan sevenleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Check Also

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA! Punk rock'ı roman kültürüyle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir