BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

KÜLTÜR İSTANBUL ŞEHRİN İNGİLİZ BAHÇESİNDE ! DUKE AÇILIYOR !

a bakla

KÜLTÜR İSTANBUL ŞEHRİN İNGİLİZ BAHÇESİNDE !

İstanbul çok şık ve stil sahibi yeni bir mekana daha kavuşuyor.

8 Mayıs 2013 Çarşamba günü Trump Towers’ta misafirlerini ağırlamaya başlayacak olan “DUKE İstanbul”, yoğun talep üzerine henüz açılmadan rezervasyonları kabul etmeye başladı. Açılışa, Türkiye’nin iş, sanat, siyaset ve spor dünyasının önemli isimleri katılacak.lDUKE Restaurant, Londra’yı İstanbul’un göbeğine taşıyacak. “London Calling” konseptli açılış davetini ve davet sonrası partiyi sonuna kadar Kültür İstanbul takip edecek.

İki büyük şehrin temasının işleneceği bir davet planlandı. Sarı renkli özel halıdan geçecek konuklar, DUKE’ün 2 bin 200 metrekare alanında ve  “İngiliz Bahçesi” temalı mandalina ağaçları ve çiçeklerle kaplı dev terasında farklı performanslar izleyecek. Lezzet tutkunlarına çok özel bir ortam ve çok seçkin bir menü sunacak olan DUKE’ün açılışı için İngiltere’den sürpriz konuklar geceye katılacak. Programda, dünyaca ünlü, kült performans sanatçısı, İngiliz komedyen ve drag kraliçesi Jonny Woo’nun müthiş bir şovu olacak. Londra’nın ünlü gruplarından, seksi ve yetenekli kadın müzisyenlerden oluşan High on Heels (HOH) grubu da Duke’de sahne alacak.

Programda ayrıca London Black Cotton kurucusu dünyaca ünlü DJ ve organizatör DJ Lady Kamikaze sahne alacak. Japonca “ilahi rüzgar” anlamına gelen Kazmikaze isimli sanatçı da yine ilk kez DUKE İstanbul’da sahne alacak. Organizasyon, Türkiye’den DJ Doğuş Çabakçor’un müzikleriyle geç saatlere kadar sürecek. İngiltere’nin saygın işletmelerinden D&D London Group’un, Türkiye’deki ilk yatırımı olan DUKE İstanbul’un ortakları, Türkiye’de Borsa, Masa, X Restaurant ve İstanbul Modern Restaurant’ın işletmesini yürüten Sele İstanbul Restaurant Group ve İşadamı Mehmet Ali Yalçındağ.

BU KIZLAR İSTANBUL’U SALLAYACAK

JONNY WOO’DAN MÜTHİŞ GÖSTERİ  DUKE’DE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir