BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’IN KIŞ SAHNESİNİN KAPANIŞINDA EMİR CAN İĞREK VE KÖFN SAHNE ALACAK!

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'IN KIŞ SAHNESİNİN KAPANIŞINDA EMİR CAN İĞREK VE KÖFN SAHNE ALACAK!

KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'IN KIŞ SAHNESİNİN KAPANIŞINDA EMİR CAN İĞREK VE KÖFN SAHNE ALACAK!

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park 15 Nisan Cuma akşamı gerçekleşecek konserle, gelecek kışa kadar kapalı mekân konseptine veda ediyor. KüçükÇiftlik Park kış sahnesinin bu sezondaki son konuğu, alternatif pop müziğin başarılı ismi Emir Can İğrek olacak. Konserin açılışını ise elektro-pop dünyasının yetenekli ikisi KÖFN yapacak. URU organizasyonuyla düzenlenen ve kapı açılış saati 19.00 olan konserin biletleri satışta!

Baharı karşılamaya hazırlanan KüçükÇiftlik Park’ın kış sahnesinde sezonun son konserini 15 Nisan 2022 Cuma akşamı Emir Can İğrek ve KÖFN verecek.

Sesiyle ve yazdığı şarkı sözleriyle alternatif müzik dünyasında başarısını kanıtlayan Emir Can İğrek, “Nalan”, “Defoluyorum”, “Müzik Kutusu”, “Kor” gibi şarkılarıyla dijital platformlarda en çok dinlenenler arasına yerleşti. Bir yandan üretmeye öte yandan sevenleriyle konserlerde buluşmaya devam eden Emir Can İğrek, son olarak sözü ve müziği kendisine ait yeni parçası “Felfena”yı geçtiğimiz günlerde yayımladı.

Elektronik/dans türünde yıldızı parlayan KÖFN grubu ise gitarist, vokalist, şarkı yazarı Salman Tin ile prodüktör ve aranjör Bilge Kağan’dan oluşuyor. Elektro-pop ve dünya müziğinden beslenerek zamana uygun Türk pop müziği üretmek için çalıştıklarını söyleyen ikili, sahnelerinde dikkat çeken işlere imza atıyor. “Dans” ve “Rockstar” adlı iki albümün yanı sıra çok sayıda single yayımlayan KÖFN’ün en çok dinlenen şarkıları arasında “Güneşe Dokundum”, “EL”, “Olan Olmuş”, “Soygun”, “Taş Kalbinin Çöllerinde”, “Ben Seni Arayamam” gibi besteleri yer alıyor. 

Check Also

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA! Punk rock'ı roman kültürüyle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir