BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

KESTİRMEDEN HİKAYELER CİHANGİR SAHNESİNDE

tatavla tiyatro

Ödüllü tiyatro oyuncusu ve Açık Radyo programcısı Eraslan Sağlam tarafından Nisan 2013’te kurulan Tiyatro Tatavla; kendi sahnesine kavuştu! Tiyatro Tatavla’nın Cihangir’deki yeni adresi Tatavla SAHNE perdelerini; 1 Ekim 2014, Çarşamba akşamı Esmeray’ın tek kişilik yeni oyunu “Kestirmeden Hikayeler” ile açtı!

Ödüllü tiyatro oyuncusu ve Açık Radyo programcısı Eraslan Sağlam tarafından Nisan 2013’te kurulan Tiyatro Tatavla; Eylül 2014’te, Cihangir’de daha önce Mahir Günşiray’a ait olan salonda, kendi sahnesi Tatavla SAHNE’ye kavuştu. Tatavla SAHNE perdelerini 1 Ekim 2014, Çarşamba akşamı; köşe yazarı, oyuncu, feminist, lgbt aktivisti Esmeray’ın son projesi “Kestirmeden Hikayeler” ile açtı. Sahne hayatı “Cadının Bohçası” ile başlayan ve en son Kardeş Türküler konserinde sahneye çıkan Esmeray, kendisinin yazdığı ve rol aldığı yeni oyunu “Kestirmeden Hikayeler”i ilk kez Tatavla SAHNE’de sergiledi.

Tiyatro Tatavla’nın geçtiğimiz sezon sahneye taşıdığı ve ödüller kazanan oyunları “Aktör Kean” ve “3 Kadın Bin Turna” yeni sezonda Tatavla SAHNE’de tiyatro severlerle buluşmaya devam edecek. Eğitimlerin ve atölye çalışmalarının da gerçekleştirileceği Tatavla SAHNE; Tiyatro Tatavla’nın yanı sıra salonu olmayan topluluklara da kapılarını açacak.

Tatavla SAHNE’de sahnelenecek oyunlara ait biletler, gişenin yanı sıra Biletix’ten temin edilebilir.

Bilgi için: biletix.com   tiyatrotatavla.com

Firuzağa Mah. Taktaki Yokuşu No: 2B Cihangir/Beyoğlu

0 538 371 87 92

tiyatro tatavla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir