BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Justin Timberlake

 

justin_timberlake

 

Justin Timberlake Solo Performansı ile İstanbul’da! Sanatçı Türkiye’de İlk Kez Justin Timberlake Dünya Turnesi’ Kapsamında Sahnede!

Ön Satışlar sadece internet ve mobil kanallardan yapılacaktır!

* Kapı açılış saati 18:00’dır.

Justin Timberlake ‘Dünya Turnesi’ kapsamında 26 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul, İTÜ Stadyumu’nda olacak. Konser, Justin Timberlake’in Türkiye’deki ilk solo performansı olacak! Dünya çapında 2013 yılının listelerinde baskın yer alan The 20/20 Experience World Tour ve The 20/20 Experience – 2 of 2  tüm dünyada müzik marketlerinde satışta.

Timberlake, şimdi bu heyecan verici canlı şovunu dünya çapında bir turne ile fanlarıyla buluşturuyor. 

Konserin biletleri 5 Aralık Perşembe günü saat 11:00‘da Türkiye’de satışa çıkacak. Justin Timberlake’in yeni fan klübü, “The Tennessee Kids (#TNKids)”in üyeleri, 3 Aralık günü ön satıştan faydalanabilecek.

Ön satıştan faydalanabilmek için fanlar http://thetennesseekids.justintimberlake.com sitesine üye olarak, gelen onay kodu ile ön satıştan faydalanabilir.

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye konseri BKM ve MAP organizasyonu ile gerçekleşecektir.

Tüm turne detayları resmi web sitesinde yer alıyor. Güncel tarih ve satış bilgisi içinwww.justintimberlake.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

En son Amerika Müzik Ödülleri gecesinde kazandığı favori pop/ erkek rock sanatçısı ödülleri dahil 3 ödülle evine dönen Timberlake, ayrıca GQ tarafından yılın erkeği seçildi.  20/20 Experience turnesinin, aynı adı taşıyan 4 milyonluk albümü bu yılın en çok satılanı oldu.

Bu albüm son 5 yılın en iyi çıkış yapan erkek sanatçısı, hatta son 5 yılın Amerika tarihindeki en iyi dijital çıkışı olarak kabul ediliyor. 

20/20 Experience albümü top 200 sıralamasında (3 haftalık) ve R&B albüm listelerinde (10 hafta) birinci durumda. 10 parçasının da yayınlanmasından sadece 1 hafta sonra dijital ortamda şarkılar Amerika’da 7 milyon’dan fazla satıldı. Albüm Amerika dahil üç ülkede daha platinyum seviyesine yükseldi. 

Dünya Turnesi’nin Resmi Hashtag Adresi: #JT2020TOUR

26 Mayıs 2014 18:00

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir