BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İSTANBUL’U DİNLİYORUM GÖZLERİM KAPALI..

     İstanbul.. Binlerce, milyonlarca sesin iç içe geçtiği, karıştığı ve kendince yeni ve hiç duyulmamış bir melodi yarattığı, kalbinin boğazında attığı büyülü şehir.. Yüzlerce yıllık tarihi geçmişi ile taş duvarlarından bile geçmişten gelen müziğin süzüldüğü bu eşsiz şehrin eşsiz boğazında şimdi birbirinden eşsiz sanatçıların nadide sesleri yankılanıyor. 10 hafta boyunca 10 konser ile boğazı çınlatacak olan organizasyon 23 Ağustos – 25 Ekim tarihleri arasında müzikseverlere adeta bir ziyafet sunuyor. Organizasyon, misafirlerine bir yandan boğaz havası alırken bir yandan birbirinden değerli sanatçıların konserleri ile mest olma imkanını aynı anda sunmakta.

 

     6 Eylül'de ikinci konseri ile demir alacak olan teknede  bu sefer Birsen Tezer hülyalı sesi ile dinleyicileri büyüleyecek. Tezer, sahnesinde usta yorumcu Hüsnü Arkan'ı da misafir edecek. Lüks teknede çeşitli sanatçıların sahne alacağı sonraki haftalarda da devam edecek olan konserleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

     Organizasyonla ilgili tüm bilgilere https://www.muzikbogazdangelir.com/ sitesinden ulaşabilir, biletlerinizi temin edebilir ve bu muhteşem deneyimin bir parçası olabilirsiniz. Kültür İstanbul olarak sabırsızlıkla beklediğimiz bu dev konserde sizlerle buluşmaya ne dersiniz? Gelin boğazın ruhuna hep birlikte karışalım ve bu güzel gecelerin tadını hep birlikte çıkaralım.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir