BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ KONSERLERİ YILLAR SONRA YENİDEN ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ KONSERLERİ YILLAR SONRA YENİDEN ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ'NDE

İSTANBUL MÜZİK FESTİVALİ KONSERLERİ YILLAR SONRA YENİDEN ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ'NDE

İstanbul Müzik Festivali’nin ilk yıllarından bu yana pek çok unutulmaz etkinliğe sahne olan Atatürk Kültür Merkezi (AKM), festivalin 50. yılında, açılış töreninin yanı sıra birçok konsere de ev sahipliği yapacak.

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 50. İstanbul Müzik Festivali, 6-24 Haziran tarihleri arasında müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. “İstanbul” teması altında gerçekleşecek 50. İstanbul Müzik Festivali, Deutsches Symphonie Orchester Berlin, Tekfen Filarmoni Orkestrası, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve Bilkent Senfoni Orkestrası gibi önemli toplulukları ve Anna Prohaska, Gautier Capuçon, Fazıl Say, Kirill Gerstein, Alice Sara Ott gibi yıldız solistleri ağırlayacak.

Festival, her yıl olduğu gibi bu yıl da birçok ücretsiz etkinliğe ev sahipliği yapacak. Festival kapsamında açık hava mekânlarında ücretsiz olarak düzenlenecek Hafta Sonu Klasikleri, müzikseverlerle buluşacak. Festivalde ayrıca İKSV Alt Kat işbirliğiyle gerçekleştirilecek “Müzikli Bir Hafta Sonu” etkinlikleri kapsamında çocuklara ve gençlere yönelik ücretsiz konser ve atölyeler düzenlenecek. Ücretsiz etkinliklerin ayrıntıları mayıs ayında festivalin web sitesi ile sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

50. İstanbul Müzik Festivali biletleri, internet üzerinden ve İKSV ana gişeden satın alınabiliyor.

Check Also

ISTIRAP KOROSU BERGAMA KÜLTÜR MERKEZİ'NDE!

ISTIRAP KOROSU BERGAMA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE!

ISTIRAP KOROSU BERGAMA KÜLTÜR MERKEZİ'NDE! Istırap Korosu – BAM İstanbul Kendi Halinde… “Sessiz” ve “Huzurlu” ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir