BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İSTANBUL DUYGU’SU 5.KAT’TAN YAZIYOR

 

????????????????????????????????????

BEŞİNCİ KAT'TAN ŞEHR-İ İSTANBUL

HABER : DUYGU BAKIR

Kültür İstanbul adına şehirde keşiflerime başladım.Bugün ilk olarak Beyoğlu'na çok yakın ama oranın kaosundan çok uzakta olan 5.Kat'tayım.Ağustos'un sıcak bir akşamüstünde bu mekana girdiğim anda terasın manzarası beni öylesine büyüledi ki  .İstanbul buradan tüm güzelliği ve ihtişamıyla karşınızda.

????????????????????????????????????

MANZARAYA KARŞI BİRA

Hemen kendime manzaraya karşı güzel bir köşe seçtim.5.Kat öyle bir yer ki günün her vakti ayrı güzel.Sabahları harika bir kahvaltı için veya diğer saatlerde güzel bir yemek için gelebilirsiniz.Ben bugün bira içmeyi tercih ettim.Yanında söylediğim sıcak atıştırma tabağı harikaydı.Çıtır tavuk,felafel,hellim peyniri ve patates çok kıvamında hazırlanmıştı.

????????????????????????????????????

 

BİR BARDAN İSTANBUL'U İZLEMEK

 

5.kat'ın terasındaki barı görünce birama orada devam ettim.Öylesine bir bar ki , hem İstanbul boğaz manzarasıyla insana göz kırpıyor hemde personelin sıcak ilgisi insan kendini yalnız hissettirmiyor.Diyelim ki Beyoğlu'nda yalnızsınız ve kalabalıklar üzerinize geliyor ; hemen kaçın Cihangir'e bu teras barda huzur ve mutluluk duyacaksınız.

????????????????????????????????????

TERASINDA TERASI VAR.

5.kat Teras'ın ayrıca bir küçük terası daha var ki gittiğinizde mutlaka oraya çıkıp zaman geçirin.Burada sarhoş olmanız için alkole hiç gerek yok çünkü manzara sizi hemen çarpacaktır.

 

İSTANBUL DUYGU'SU YAKINDA SAMATYA'DA

EYLÜL GELİR ; BALIKLAR HOŞ GELİR

MÜTHİŞ BİR KEŞİF DAHA GELİYOR

DUYGU'YU BEKLEYİN !

 

 

   

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir