BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İSTANBUL BOĞAZININ MUHTEŞEM MANZARASI EŞLİĞİNDE LATİN DANSLARI…

 DÜNYACA ÜNLÜ SALSA LATİN MÜZİK GRUBU TROMBARANGA’NIN TÜRKİYE’DEKİ İLK KONSERİ PORTAXE’TE..
Tromboranga
Dünyanın son yıllardaki en başarılı salsa latin müzik grubu TROMBORANGA Dünya Turu programı kapsamında 12 Kasım’da Portaxe Baltalimanı’nda bir konser verecek. İspanya, Küba, Venezüella, Kolombiya, Peru ve İngiltere’den 10 yetenekli müzisyenin oluşturduğu grup, Fransa, İngiltere ve Almanya’daki konserleri ardından Türk müzik ve dans severlerin karşısına çıkacak.
Mayıs ayında çıkarttıkları yeni albümleri ile herkesin beğenisini kazanan Tromboranga interaktif müzik stili ve enerjisi ile konserlerine gelenleri büyülüyor.
Ülkemize ilk defa gelen grubun 12 Kasım akşamı Portaxe Baltalimanı’nında vereceği konser saat  22.30’da başlayacak. Konser organizasyonuna katılanlar, gece boyu hem canlı müzik hem de dj performansları ile dans etme yanında sürpriz sahne showları ve özel bir defile izleme şansı bulacaklar. Saat 20.00’de başlayacak gece, konserin ardından, bu sene Los Angeles Salsa Kongresinde onur ödülü alan Dj Fox Burak Ürgen, 14-17 Mayıs 2015’ te yapılacak Uluslararası Antalya Mediterranean Latin Dans Festivali müzik direktörlerinden Dj Free ve keyifli stili ile dikkat çeken Dj Latin Combo’nun dj performanslarıyla devam edecek.
Gece boyu yapılacak sürpriz hediye çekilişleri ile renklenecek gecenin ev sahibi Lütfü Sapmaz “Portaxe’te bugüne kadar düğün, gala gecesi, mezuniyet baloları, ürün lansmanı gibi davetlerin yanı sıra pek çok farklım konseptte geceye de ev sahipliği yaptık. Hatta Kick boks turnuvası organizasyonumuz dahi oldu. Biz Portaxe ailesi olarak fark yaratmayı seviyoruz. Latin dansları da özellikle İstanbul’da oldukça ilgi çekiyor. Bu sebeple teklif geldiğinde Türkiye’ye ilk defa gelecek dünyaca ünlü bir grubu mekanımızda ağırlamaktan memnuniyet duyacağımızı belirttim“ diyerek gecenin önemini ortaya koydu.
http://www.tromborangaturkiyede.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir