BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

İKİ KAFADAR’IN GALASI YAPILDI . ROJİN VE BÜŞRA ORADAYDI.

gala3

Haber : Rojin Çapar-Büşra Şahin

Komedi filmi “İki Kafadar”ın galası önceki akşam Maslak TİM Show Center’da yapıldı.Galaya filmin oyuncuları ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.Ancak bu kadar görkemli lansmanla tanıtılan ”İki Kafadar” tam bir fiyasko.Daha da birşey söylemiyoruz. Rojin Çapar’ın Kültür İstanbul adına galada yaptığı röportajları ayrıca yayınlayacağız.

gala2

Filmin oyuncularından Öykü Çelik şıklığı ve ışığı ile herkesi büyüledi.

Çelik ile yaptığımız röportajın videosunu yakında yayınlayacağız.

gala6

Başrol oyuncusu İlker Aksum galaya yeni sevgilisi ile geldi.

gala1

Muhabirlerimiz filmin oyuncularından Gökçe Ozyol ile birlikte

KÜLTÜR İSTANBUL WEB TV OLMA YOLUNDA

Şehrin Sanat Portalı ”Kültür İstanbul” takipçilerine artık görüntülü haberler sunacak. Galalardan ; tiyatro provalarından; şehrin keşif noktalarından kısacası Şehr-i İstanbul’un değişik hikayelerini artık webtv konseptiyle görüntülü aktaracağız

gala4

Özlem Savaş Kültür İstanbul’un sorularını yanıtlıyor

İki Kafadar filminin galasında muhabirimiz Rojin Çapar oyuncularla röportajlar gerçekleştirdi.Gala görüntülerini ayrı bir haberle yayınlayacağız.

FİLMİN KONUSU :
Çocukluklarından bu yana Mahmutpaşa Pasajı’nda çalışmakta olan Altan ve Şükrü artık çıraklığı bırakıp kendi işlerini yapmanın zamanı geldiğine karar verirler. Bu piyasadaki tanınmış tefecilerden biri olan Fadıl’dan yüklü miktarda borç alan ikili, kurdukları yeni şirketlerinde Çin’den gelen cihazları satmaya başlarlar. Bir sene boyunca sattıkları hiçbir Çin malından kar edemez, dahası zarara uğrarlar. Şirket batmak üzeredir ve böyle giderse borçlarını da ödeyemeyeceklerdir. Yakınen tanıdıkları Mümtaz’ın bir teklifte bulunur ve onları Çin’den tablet ithal etmeye ikna eder. Çin’deki şirket sahibiyle anlaşmaya varılır ve ürünler gelmeye başlar. Başlangıçta her şey yolunda gibi görünürken, kısa bir süre içerisinde tabletlerle ilgili gizli bir gerçeğin var olduğu ortaya çıkar. Altan ve Şükrü, kurdukları bu şirketin yalnızca bir paravan şirket olduğunu ve bu paravanın arkasında Mümtaz’ın kirli işler çevirdiğini görürler. Şimdi hem tabletten şikayetçi olan müşteriler de dahil olmak üzere kaçmak zorunda oldukları tonla kişi vardır ve bu yolculuk zannettikleri kadar kolay olmayacaktır.

Gökhan Erkut’un yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncu kadrosunda İlker Aksum, Gökçe Özyol, Murat Akkoyunlu ve Öykü Çelik gibi isimler bulunuyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir