BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

HALİL SEZAİ 13 KASIM’DA JOLLY JOKER İSTANBUL SAHNESİNDE!

1398033838_halil-sezai1

Halil Sezai, birkaç ay önce yayımladığı "Ervah-ı Ezel" albümü ve sevilen hit parçalarıyla, 13 Kasım'da Jolly Joker İstanbul sahnesinde sizlerle olacak.

Hem oyunculuk hem de müzik çalışmaları ile geniş kitlelere adını duyuran Halil Sezai, "İsyan" şarkısı ile uzun süre müzik listelerinde liste başı oldu.

2012 yılında yayımladığı "Seni Beklerken" albümü ile Kral TV Müzik Ödülleri'nde "En İyi çıkış Yapan Sanatçı" ödülünü aldı.

Yayımladığı "Seni Beklerken" ve "Ey Aşk" albümleriyle dinleyicileri ile arasında derin bağ kuran sanatçı, albümlerinin yanı sıra Badem grubu ile "Sonsuz Aşk", "Bir Eksiğiz" albümünde "Başım Belada", Sibel Can ile "Galata" ve "Çilek" filmi için Sansar Salvo ile birlikte "Büyük Yalnızlık" şarkılarını seslendirdi.

Halil Sezai, "İncir Reçeli 2" soundtrack'te yine söz ve müziği kendisine ait iki yeni şarkı "Kafası Kendinden Bile Güzel" ve "Galata" ile müzikal kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

Yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren sanatçı, üçüncü solo albümünün çalışmalarını sürdürürken Türkiye ve yurt dışında verdiği konserlerle müzikseverlerle buluşuyor. Halil Sezai, sevilen şarkıları ve sürpriz repertuvarı ile Jolly Joker sahnesinde olacak.

13 Kasım 2015 22:00 Jolly Joker İstanbul, İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir