BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Gümüşlük Akademisi Arnavutköy, Yeni Dönem “Buluşmalar”ına Başlıyor!

Gümüşlük Akademisi Arnavutköy, Yeni Dönem “Buluşmalar”ına Başlıyor!
Gümüşlük Akademisi Arnavutköy “Buluşmalar”ı, 13 Ekim Pazartesi günü başlıyor! Gümüşlük Akademisi Arnavutköy, okumak, yazmak, görmek, çizmek, dinlemek, duymak, anlamak, sezmek, daha da önemlisi tanışmak ve buluşmak isteyen herkesi atölyelerine bekliyor!
Yıllardır Gümüşlük’te toplanan “enerji birikimi”ni, “enerji üretimi”ne dönüştürmek amacıyla bir ayağını da İstanbul’a koyan Gümüşlük Akademisi; Kasım 2013’te Arnavutköy’de başlayan “Buluşmalar”a devam ediyor.
Geçtiğimiz dönemde,  gerçek bir katılımcı anlayışla gerçekleştirilen atölye ve seminerler bu yıl da yeni konular ve isimlerle zenginleşiyor. Gümüşlük Akademisi Arnavutköy’ün yeni döneminde; yazı, şiir, roman, öykü, görsel imgeler, antropoloji, mitoloji, müzik, şarkı, oyun yazarlığı, yayıncılık, edebiyat ajanlığı, yaşam, ilk kitap, sinema okumaları, kadın kahkahası, spor yazarlığı, dilbazlık, fantastik edebiyat, çocuk ve gençlik edebiyatı, lezzet, yaratıcı okuma, edebiyat gardırobu ve felsefe seminerleri yer alacak.  13 Ekim 2014, Pazartesi günü başlayacak “Buluşmalar”da; Mario Levi, Müge İplikçi, Harun Tekin, Ümit Ünal, küçük İskender, Haydar Ergülen, Türker Armaner,  Mahir Ünsal Eriş, Nurduran Duman, Onur Behramoğlu, Ali Şimşek, Nalan Barbarosoğlu, Barbaros Altuğ, Cenk Gündoğdu, Fırat Akova, İsmail Gezgin, Onur Caymaz, Can Gürses, Filiz Bingolçe, Oylum Yılmaz ve Mehmet İnhan, atölye ve seminerler gerçekleştirecek.
Yeni dönemde; birlikte olmanın, dinlemenin, konuşmanın, tartışmanın, itirazın, katkıda bulunmanın, emek vermenin, üretmenin, paylaşmanın, eleştirmenin, değerlendirmenin ve günışığına çıkarmanın sevincinin daha da çoğalması hedefleniyor. “Bu yalnızca kendimizi kişisel olarak geliştirmekle sınırlı bir etkinlik değildir, birbirimizi de geliştirmek, yükseltmek ve zenginleştirmenin de önkoşuludur. Aynı zamanda da, kadınlı-erkekli ağız dolusu gülerek, kahkahalar atarak yaşayacağımız bir Türkiye özlemidir.” diyen Gümüşlük Akademisi; herkesi, 20 yıla yaklaşan yolculuğunun yeni ve coşkulu bir aşaması olan Gümüşlük Akademisi Arnavutköy “Buluşmalar”ına çağırıyor.
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için:  http://www.gumuslukakademisi.org   info@gumuslukakademisi.org
0554 345 29 91  Beyazgül Caddesi, Kireçhane Gediği Sok. No:6  Beşiktaş – Arnavutköy – İstanbul
GÜMÜŞLÜK AKADEMİSİVE “BULUŞMALAR” HAKKINDA
“Buluşmalar ve karşılaşmalar bahçesi” olarak 18 yıl önce Bodrum Gümüşlük’te hayata geçen Gümüşlük Akademisi; yerinde duramayan, yeniden gençliğini kazanan, sesleri uzak-yakın her yerde yankılanan kadim şehir İstanbul’un çağrısına kayıtsız kalamadı. Yıllardır Gümüşlük’te toplanan “enerji birikimi”ni, “enerji üretimi”ne dönüştürmek amacıyla bir ayağını da İstanbul’a koyan Gümüşlük Akademisi; Kasım 2013’ten itibaren Arnavutköy’de gerçekleşen “Buluşmalar”da okumak, yazmak, görmek, çizmek, dinlemek, duymak, anlamak, sezmek, daha da önemlisi tanışmak ve buluşmak isteyen herkesle bir araya geliyor. Mario Levi, Zeynep Baransel, Müge İplikçi, küçük İskender, Harun Tekin, Ümit Ünal, Emet Değirmenci, Mahir Ünsal Eriş, İsmail Gezgin, Nalan Barbarosoğlu, Haydar Ergülen, Ruşen Çakır, Naim Dilmener, Maria Ekmekçioğlu, Türker Armaner, Deniz Yonucu, Bağış Erten gibi isimlerin de çalışma ve atölyeler düzenlediği “Buluşmalar”; ilerleyen aylarda yeni programlarla devam edecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir