BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

DURU TİYATRO’NUN YENİ SEZON OYUNU ‘OTELDE CİNAYET’ 29 NİSAN’DA WATERGARDEN SAHNE’DE

Duru Tiyatro’nun yeni komedi oyunu “Otelde Cinayet”in prömiyeri, 2 Aralık Perşembe akşamı 20.00’de Duru Tiyatro Ataşehir Watergarden Performans Merkezi’nde gerçekleşmişti.

Sam Bobrick ve Ron Clark’ın kaleme aldığı, Ekin Tunçay Turan’ın dilimize çevirdiği “Otelde Cinayet”, bir kara komedi oyunu.

Genel sanat yönetmenliğini Emre Kınay’ın üstlendiği oyunun yönetmen koltuğunda Cem Yanılmaz oturuyor.“Otelde Cinayet”te sahneyi Ayumi Takano, Cem Yanılmaz ve Ali Dağhan Balaban paylaşıyor.

Oyunun konusundan kısaca bahsetmek gerekirse ;   Mitchell Lovell ve Arlene Miller birbirlerini deliler gibi seven bir çifttir. Ancak bir problem vardır: Arlene’nin kocası Paul Miller. İki sevgilinin Paul’ü ortadan kaldırmak için kurdukları cinayet planı  komik ve bir o kadar da karmaşık bir duruma dönüşecektir.

 

                                                                                                                                                                                                       

                         Sahnelendiği günden bu yana tiyatroseverler tarafından çok sevilen çok güldüren bu kara komedi oyunu Duru Tiyatro tarafından 29 Nisan'da yeniden sahneye taşınıyor. Kültüristanbul olarak da  önerdiğimiz bu oyunu biletlerine ve program detaylarına  https://www.durutiyatro.com/ linkinden  ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir