BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

DÖNME DOLAP DURU SAHNE’DE

DÖNME DOLAP OYUNU


  Bir kadın, bir erkek. Biri genç, diğeri orta yaşlı. Biri heyecana susamış, diğeri belkide aşka.. Pierre (Hakan  Bilgin), karısı ve oğlu tatile gidince kısa süreliğine de olsa bekar hayatına dönüş yapmış olur. Ve o akşam bir iki kadeh bir şeyler içmek için gittiği Meksikalı'da güzel ve genç Juliette ile tanışır. Hoş bir sohbetin sonunda ise soluğu Pierre'in geçici bekar evinde alırlar. Bir süre sonra unutulacak ufak bir kaçamak olarak düşünülürken gece aslında çok farklı gelişmelere gebedir.

 


Juliette'in Pierre'e yaptığı akıl oyunları sabaha kadar ikiliye unutulmaz bir gece yaşatacaktır. Belki de hayatlarının sürprizini..
Fransız Senarist Eric Assous’un esrinden uyarlanan, oyunun yönetmenliğini Emre Kınay üstleniyor. Duru Tiyatro'nun konsept salonunda izlediğimiz oyunda salonun şekli sebebiyle oyunla içiçe bir ambiyansta izliyorsunuz. Bu sayede seyirciler adeta, Pierre'in salonunda üçüncü bir kişi olarak izliyor olayı. Hal böyle olunca da oyuncuların samimi enerjileri izleyenlere çok güzel geçiyor. Ve keyifli bir seyir zevki sunuyor.
Bu güzel oyunu izlemenizi tavsiye ederiz.

   Komediyle dramayı iç içe harmanlayan Dönme dolap Mart 2022 den itibaren Duru Tiyatroda izlenebilir.

 

OYUNCU KADROSU : 
SEDEF ŞAHİN, HAKAN BİLGİN
YAZAN : ERIC ASSOUS
ÇEVİREN : GENCAY GÜRÜN
YÖNETMEN : EMRE KINAY
YÖN. YRD. : ERKAN KALKAN
OYUNCULAR : SEDEF ŞAHİN & HAKAN BİLGİN
DEKOR : DE-TOX
IŞIK : ERKAN KALKAN
AFİŞ TASARIM : AHMET ERDOĞAN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir