BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

DJ DUO TUBE & BERGER 23 NİSAN’DA İSTANBUL’DA!

DJ DUO TUBE & BERGER 23 NİSAN'DA İSTANBUL'DA!

DJ DUO TUBE & BERGER 23 NİSAN'DA İSTANBUL'DA!

Elektronik müzik severlerin son yıllarda en sıkı takip ettiği Dj Duo olarak öne çıkan Tube & Berger, 23 Nisan 2022 tarihinde Houseyounite ve The Space Production işbirliği ile İstanbul’da !

Tube & Berger olarak bilinen Arndt Roerig ve Marko Vidovic, Bir çok prestijli şirkette şarkıları yayınlanan, dünya çapında sürekli konserler veren ve şimdi 100 milyonun üzerinde Spotify akışına sahip olan Alman prodüktörlerdir.

Tube & Berger, Ushuaia ve Hï Ibiza , ANTS ,Tomorrowland, Loveweek Festival, Eastport Festival, Claptone's Masquerade , ADE ve Toolroom Showcase gibi bir çok etkinilikte sahne aldı.

Tüm zamanların en çok satan 20 Beatport Hit'i arasında yer alan Tube & Berger, kuşkusuz son birkaç yılda sahneleri tanımlayan birçok rekora imza atarak house türünün şekillenmesine yardımcı oldu. Beatport'un Tüm Zamanların En Çok Satan 9. Parçası olarak adlandırılan, ‘Imprint of Pleasure’ , Spotify'da 50 milyon dinlemeyi takip etti. 2018'de Tube & Berger ve Junior Jack'in ortak çalışması 'E Samba 2018' Beatport House Chart'ta altı hafta boyunca 1 numara oldu. 2019'da Tube & Berger'in Samim 'Heater' remiksi dünya çapında bir hit oldu ve haftalarca Beatport Top 100’de 1 numara olarak yer aldı.

İkili, yakın arkadaşları DJ Juliet Sikora ile birlikte Kittball Records ve ZEHN Records’u yönetiyor. Her iki plak şirketi de kendi parçalarını yayınlamanın yanı sıra &ME, Andhim, Betoko, Dennis Cruz, Djuma Soundsystem, Ida Engberg, illyus & Barrientos, Purple Disco Machine, Township Rebellion ve daha pek çok önde gelen sanatçı ile başarıya imza attı.

BİLETLER MOBİLET'TE: https://mobilet.com/event/house-legends-tube-and-berger-10583-8e86

Check Also

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ’DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK’TA!

PUNK VE ROMAN BİR ARADA: GOGOL BORDELLO 2 TEMMUZ'DA KÜÇÜKÇİFTLİK PARK'TA! Punk rock'ı roman kültürüyle ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir