BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

CKM ETKİNLİKLERİ TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR…

  Bağdat Caddesi’ne çıkan Haldun Taner Sokağı’nda bulunan Caddebostan Kültür Merkezi (CKM), ev sahipliği yaptığı sanat dünyasına damga vuran etkinliklerle Anadolu Yakası’nın önemli kültür merkezlerinden biridir. 

  Büyük salonunda 655, küçük salonunda 126 seyirci ağırlayabilen CKM, tiyatro oyunlarına, caz ve klasik konserlere, sinema gösterimlerine ve ulusal ve uluslararası sanatçıların sergi ve panellerine ev sahipliği yapıyor.

   Pandemi sürecinde bir süre kapılarını kapatan daha sonraları ise sınırlı seyirci ile tekrar kapılarını açarak eski şaşaalı günlerine dönmeye çalışan sahne, yayınladığı takvimler ve sahneleyeceği birbirinden kaliteli gösterimlerle misafirlerine hazır olduğunu göstermekte. 

   ÜÇÜ BİR ARADA,  OKAN BAYÜLGEN İLE HAREM KABARE, BİR GARİP ORHAN VELİ, FIRAT TANIŞ İLE GELİN TANIŞ OLALIM, 12 NUMARALI ADAM, BİR BABA HAMLET, ÖLÜN BİZİ AYIRANA DEK, AZİZ NESİN KABARE, TWO TURKISH TENORS, CİMRİ, KARANLIKTA KOMEDİ … Saydığımız sahnelenecek olan gösteriler CKM nin misafir edeceği  etkinliklerin sadece birkaçı. Siz de tükenmeden sınırlı sayıda biletlerden yerinizi mutlaka ayırtın…  Biletler BİLETİX'de.

   

12 NUMARALI ADAM 

 

 

 

HAREM KABARE 

 

CİMRİ

BİR BABA HAMLET

 TWO TURKISH TENORS

 

KARANLIKTA KOMEDİ 

 

AZİZ NESİN KABARE

 

BİR GARİP ORHAN VELİ 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir