BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ÇİÇEK PASAJI ‘YEPYENİ’ KONSEPTİ İLE HARMANLANDI…

    

   Çiçek Pasajı… Tarihten günümüze  yüzyıllara meydan okuyan yapı ‘Yeniden’ projesiyle Pasaja farklı bir hava getiriyor.  Hybrid Community organizasyon işbirliği ile Yeniden Çiçek Pasajı adıyla başlatılan projede amaç  yeni nesil  müzisyenler yeni nesil şefler  ile yeni nesile ulaşabilmeyi hedeflemekti fakat sadece genç kuşağa   değil yediden yetmişe  ulaşmayı başardı.          

   Gaye Su Akyol, Kalben, Ceza, Melek Mosso, Güntaç Özdemir  Can  Bonomo’nun konserlerinde nesiller bir araya geldi.

   Yeniden Çiçek Pasaj etkinliğinde yeni nesil şeflerin kendilerine ait lezzet köşelerinde geceye özel hazırladıkları mezeleri , müziğin ritmi, mekanın tarihi dokusu ve büyüsü ile beraber harmanlanıyor.   Gelen misafirler lezzet köşelerinden alabildikleri sınırsız  mezeler ile rakılarını renklendirirken müziğin ritmiyle kendilerinden geçmekte ortamın sıcaklığı ile gece yarılarına kadar eğlenme fırsatı bulmaktadırlar.

   ‘Yeniden’ konsepti ile hayata geçirilen bu projede neyin ön planda olduğunu sorarsanız, her gidenden farklı cevaplar almak mümkün. Kimisi farklı gastronomik  meze deneyimleri için ön planda olduğunu savunurken bir başkası yeni nesil meyhane kültürüyle farklı ve güzel olduğunu savunmakta. Bir başkası ise tarihi dokusu ile yeni nesil müzikleri harmanlamasını farklı ve ilgi çekici bulmakta. Kısacası Çiçek Pasajı’nın nostaljik ve benzersiz ambiyansında meyhane kültürünün modern bir yaklaşımla yeniden yorumlandığı “Yeniden Çiçek Pasajı”  her etkinliği ile İstanbul’da adından sıkça söz ettirmeye başladı bile.

     Hybrid Community öncülüğünde 5 kez gerçekleştirilen ‘Yeniden Çiçek Pasajı’ etkinliğine daha önce hiç katılmadıysanız bir sonraki etkinliğini takibe almanızı önerir, biletleri tükenmeden yerinizi ayırtmanızı tavsiye eder   yediden yetmişe iyi eğlenceler dileriz.

  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir