BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

BÖYLESİ BİR FESTİVAL ; ANCAK İSTANBUL’DA OLUR !

istanbul blu night festival

 

Bu yıl 5.si düzenlenen, İstanbul gece hayatı ile sokak hayatının bir araya geldiği, olmazları olduran festival İstanbul Blue Night için geri sayım başladı! “İstanbul’da Olur!” mottosuyla hayata geçirilen ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek festivalde yok yok!

11 Nisan 2015, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta efsane bir sokak festivaliyle başlayacak olan İstanbul Blue Night; aynı gece aynı mekanda, İngiltere müzik listelerinde zirveye yükselen Rudimental grubunu ve elektronik, big beat, trip hop’un vazgeçilmezi FatBoy Slim’i ağırlayacak. Festivalin 17 Nisan 2015, Cuma gecesi garajistanbul’daki kapanış etkinliği ise; DJ Paul Van Dyk ile DJ Robin Schulz’la gerçekleşecek ve iki DJ, “AM 2 PM” konseptiyle eğlenceyi maksimum seviyeye taşıyacak!

Bu yıl 5.si düzenlenen ve ilk etkinliğinde “Game of Thrones” dizisinin koca kalpli devi Hodor’u ağırlayan İstanbul Blue Night; Nisan ayında gerçekleştireceği birbirinden coşkulu, renkli ve ses getirecek etkinliklerle “Festivalin böylesi sadece İstanbul’da olur!” dedirtiyor. İstanbul gece hayatının enerjisi ile sokak sanatının renkli dünyası graffitiyi harmanlayarak şehre dinamizm katmaya hazırlanan İstanbul Blue Night için heyecan dorukta!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir