BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

”Başka Sinema” Keyfi Sizleri Bekliyor!!!

baskasinema

”Bize Her Gün Festival” sloganı ile yola çıkan ve 1 senedir sinemaseverleri alternatif sinema ile tanıştıran proje her geçen gün ilgi ile büyüyerek hızlı bir gelişim gösteriyor.

Ağustos ayı itibari ile İzmir’de de gösterimlere başlayan ”Başka Sinema” M3 Film ve Kariyo & Ababay Vakfı işbirliği ile ortaya çıkmış bir proje.İzleyicisine, aynı salonda günde en az üç film sunacak olan Başka Sinema’da filmler bir haftada vizyondan kalkmayacak ve filmler 110 dakikadan uzun değilse ara verilmeyecek. Sürpriz film geceleri, kısa filmler, fragman seansları, gala gösterimleri, seanslardan sonra film ekibiyle sohbetler, izleyicinin katkısıyla yaratılacak etkinlikler, hep seyretmek istediğiniz ama kaçırdığınız filmler Başka Sinema’da izleyicilerini bekliyor.

Başka Sinema ile ilgili bilgilere http://www.baskasinema.com/ adresinden ulaşılabileceği gibi Facebook ve Twitter hesaplarından da film ve etkinlik programları takip edilebilir, ayrıca sitemizde de her ay film programı yer alacak olup güncel haberleri buradan da takip etmeye devam edebilirsiniz.

baska-sinema-

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir