BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

BAHÇELİEVLER’DE HERGÜN YEMEK FESTİVALİ !

 zeytin ev yemekleri bahçelievler2

Coşkun Bey ve Selma Hanım on yılı aşkın süredir Zeytin'de muhteşem ev yemeklerini sunuyorlar

YANILSAMA DEĞİL ; SAHİCİ YEMEK İSTİYORUM !

Modern zamanlarda  birçok şey artık imitasyon Gördüğünüz bir ev yemekleri tabelasının içi boş çıkabiliyor. Bazı yerlerde ise ''ev'' felsefesi yaşatılabiliyor. Bahçelievler'de ummadığınız bir sokakta karşınıza çıkan ''Zeytin'' sahici bir ev mutfağı Burada ıspanak; köfteler; dolmalar ''ev hali''yle karşınızda.

KÜÇÜK MUTFAKTAKİ BÜYÜK YEMEK AİLESİ

Selma hanım bu şirin mekanda  on yılı aşkın süredir aynı telaş ve heyecanla yemeklerini hazırlıyor. Sadece kendisi hazırlıyor. Eşi Coşkun Bey sunumda yardımcı oluyor. Bu küçük mutfak müşterileriyle beraber koskoca bir yemek ailesine dönüşmüş durumda. Çünkü müşteriler yıllardır müdavim. Selma hanım ve Coşkun Bey neredeyse tamamını tanıyor.

zeytin ev yemekleri bahçelievler

UMMADIĞINIZ SOKAKTA YEMEK FESTİVALİ

Yemek dünyasının günden güne endüstriyel bir hal aldığı günümüzde ''Zeytin'' ferah bir kaçış noktası. Örneğin canınız ''pazılı yumurta istedi ; söylediğinizde ertesi gün bu küçük özleminiz gerçek oluyor. Zeytin'de seçenekler zeytin taneleri gibi çok fazla. Beşamal soslu tavuk hergün arz-ı endam ediyor. Patlican dolma ve sarma vazgeçilmezlerden. Tepsi kebabı ve köfteler ev sıcaklığında Enginar ; Pırasa ; közde patlicanı es geçmemek gerek Tramisu'yu ben ençok Zeytin'de sevdim. Zeytin ummadığınız o sokakta sizi bekliyor.

Tarif : Çalışlar caddesinde İş Bankasını geçtikten sonra sağa dönüyorsunuz ; doğru sokaktasınız.

Telefon : 0212 554 85 00 – 0533372 03 32

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir