BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

AKUSTİK DÜZENLEMEYLE KIRAÇ SAHNELERDE !!!

 

   Türk Rock Müziğinin eskimeyen sanatçısı Kıraç,özlenen şarkıları ve bestelerine akustik bir düzenleme getirerek sahnesine yeniden hayat veriyor.

   İlk konserini ve performansını  Sanart Yapım Organizasyon  öncülüğünde Caddebostan Kültür Merkezinde  sevenlerine sunan sanatçı sevecen tavırları, samimi davranışları ,heyecanı ve sahne performansı ile sevenlerine güzel bir akşam yaşattı.

   21 yıllık sahne birikimini akustik düzenlemeleriyle harmanlayan sanatçı  albüm, dizi müzikleri ile CKM de iki perde ve üç saat süren  konserinde  sevenlerinden tam not aldı.

    Kıraç, CKM’deki konserinde, “Oysa Bir Umuttu”, “Zerda”, “Bir İstanbul Masalı”, “Olur Ya” gibi dizi müziklerinin yanı sıra, “Bozkırdaki Ağaç”, “Dağların Kadını”, “Endamın Yeter”, “Gidiyorum”, “Zaman” gibi klasikleşmiş şarkılarının akustik performanslarıyla 'yeniden hoş geldin' dedirtti

 

   CKM deki konsere Kıraç’ı dinlemeye gelenler arasında Usta sanatçı merhum Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca da vardı. Konser sonunda sahneye çıkan İlkim Karaca ‘Manevi oğlumuz Kıraç’a bu gözlüğü hediye ediyorum.’  diyerek Cem Karaca’nın kullandığı son gözlüğü Kıraç’a hediye ederek sahnede duygu dolu anlar yaşattı.

 

  Sanart Yapım Organizasyon öncülüğünde ilk defa CKM de başlayan bu ‘özel konser’ Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde planlanmakta olup  yeni  tarzı ile oldukça da ilgi göreceğe benziyor.

 Konserin ikinci ayağı 13 Martta MOİ Sahne de !!! Biletler ise biletix de. Yerinizi şimdiden ayırtın. www.biletix.com/etkinlik/ZLWI9/ISTANBUL/tr

    Akustik konserlerin devamını ve farklı etkinlikler için Sanart Yapım Organizasyonun sosyal medya hesaplarını takip edebilir  @sanartyapim gelecek etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir