BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

90’ların en güzel şarkıları 19 Nisan’da Bronx Pi Sahne’de!

90lar-turkce-pop-gecesi-18-mayis-favela-istanbul-600x526

19 Nisan 2014 21:30

Bronx Pi Sahne,İstanbul

3 yıldır çeşitli mekanlarda Türkçe pop müzik gecesi yapan Ömürden Cengiz (DJ Denden), sizi 90’ların en güzel şarkılarıyla 19 Nisan’da Bronx Pi Sahne’ye davet ediyor.

Çocukluk anılarınız, ilk aşkınız, büyüdüğünüz yer, hayalleriniz, oyuncaklarınız, kasetler… Hepsi hala içinizde bir yerde, hepsi 90’larda… Bizleri büyüten, olgunlaştıran ve hayallerimizin içine yerleştirdiğimiz 90’lar Türkçe Pop şarkıları, hala vazgeçemediğimiz birer alışkanlık gibi. Onca yeni albüm ve şarkı olmasına rağmen, tekrar tekrar 90’lar Türkçe Pop coverları ile karşılaşıyoruz. Şarkıların hala güzelliğini korumasından mı, yoksa alışkanlıktan mı… Kim bilir?

Sertab Erener, Sezen Aksu, Oya Bora, Levent Yüksel, Uzay Heparı, Onno Tunç, Aşkın Nur Yengi, Kerim Tekin, Nazan Öncel, Sibel Alaş, Kenan Doğulu, Ayşegül Aldinç, Tarkan, Rengin, Aysel Gürel, Onur Mete, Emel, Bendeniz, Harun Kolçak, Burak Kut, Sibel Tüzün, Hazal, Cemali, Demet, Bora Öztoprak, Mine, Ege, Emre Altuğ, Deniz Arcak, Jale, Kargo, Tüzmen ve daha birçoğu sizlerle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir