BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

2.İncirli Şarap-hane Günleri Başlıyor!!!

incirliFestivalMailing_800x530-021

İNCİRLİ ŞARAPHANE, TÜRKİYE’NİN EN ZENGİN KAVI…

İncirli Şaraphane, Türkiye’de bir ilki gerçekleşererek en seçkin şarap üreticilerini ve 600’e yakın farklı şarabı bir araya getirerek Türkiye’nin en zengin ve uygun fiyatlı kavını oluşturdu.

Boğazın en güzel köşelerinden biri olan Kuruçeşme’de yara:ğı atmosferle insanın ruhunu da besleyen bir mekan olarak tasarlanan İncirli Şaraphane, yüzlerce çeşit seçkin şarabı, zengin peynir ve şarküteri seçenekleriyle birlikte perakende fiyatlarla deneme imkanı da veriyor.

835b17fa-465b-42c7-8a95-3c83292c44b0

Adını bahçesinde bulunan görkemli bir incir ağacından alan şaraphane, Soul Group’un eski bir şarap imalathanesinden restore ettiği Kuruçeşme’deki üç katlı binanın giriş katında yer alıyor.

Şarap dünyasına bir yenilik geLrerek, şarap severlerin zengin çeşit – uygun fiyat arzusuna cevap veren İncirli Şaraphane’deki seçkin şaraplar, istenirse perakende fiyatlarıyla mekanda içilebiliyor veya satın alınabiliyor, istenirse de üst katlarda yer alan Kydonia veya La Mancha restoranların enfes menülerine, mantar ücreti karşılığında eşlik edebiliyor.

Incirli-Saraphane-Kurucesme

 

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ve gelenekselleşen İncirli Şarap Günleri, bu yıl 13-14 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.Sizler de Türkiye’nin en zengin kavına sahip bu güzel şaraphanede eşsiz bir deneyim yaşamak istiyorsanız mutlaka yerinizi alın.Kapıda satışa sunulacak biletlerin fiyatları 100 tl olup, Mekanist Gezgin & Gurularına %20 indirim uygulanacaktır.

incirli-şaraphane-15

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir