BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

101 İstanbul Lezzeti

istanbul-lezzet-festivali

Time Out İstanbul okurları ve Mekanist kullanıcılarının önerileriyle şekillenen 101 İstanbul Lezzeti’nin buluştuğu festival, şehrin en rafine tatlarından vazgeçilmez ayaküstü lezzetlere, İstanbul’un kozmopolit hayatında kendine yer bulmuş Avrupai tatlar ve Uzak Doğu yemeklerinden Anadolu lezzetlerine, yeme-içme sahnesindeki en önemli lezzetleri ve mekânları bir çatı altında buluşturuyor.

İstanbul’un birbirinden farklı semtlerindeki lezzet duraklarının bir arada en sevilen lezzetlerini sunduğu festival, şehrin yeme-içme sahnesindeki çeşitliliğin de kutlanacağı eşsiz bir tadım deneyimi vaadediyor. Papermoon, Sunset, Balıkçı Abdullah, Kantin, Günaydın, Hacı Bekir, Cahide, Pizano Pizzeria, Gözde Şarküteri, Cibalikapı Balıkçısı, L’era Fresca, Tektekçi, GiGi, Zuma, Da Mario ve diğer tüm İstanbul Doors mekânları, Sabırtaşı, Arşipel Balık Lokantası, COOKSHOP ve Kaşıbeyaz 101 İstanbul Lezzeti Tadım Festivali katılımcıları arasında. Katılan mekânların tamamını ve festivalde sunacakları lezzetleri sitemizden takip edebilir, Time Out İstanbul Facebook ya daTwitterhesaplarından festivalle ilgili son havadisleri  öğrenebilirsiniz.

Lounge FM’in müzikleriyle parti havasında geçecek festival, MasterCard Paha Biçilemez İstanbulana sponsorluğunda, Tuborg ve Doors Akademi co-sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. Bira, şarap ve kokteyllerin eşlik ettiği lezzetlerin yanı sıra festivalde Doors Akademi’nin workshopları, Refika Birgül, Dilek Ünal & Caroline Erel, Selin Kutucular, Natali Gökyay, Meri Çevik Simyonidis gibi yemek kitabı yazarları ve gurmelerle sohbet gibi birçok sürpriz etkinlik gerçekleşiyor.

 

* 101 İstanbul Lezzeti Festivali’ne giriş her şey dahil 101 TL. Biletler MasterCard sahiplerine %20 indirimli. Biletler Biletix’te.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir